Göteborg

Öppettider:
mån-fre: 07:00-16:00

Aröds Industriväg 2
422 43 Hisings Backa

Telefon: 031-761 48 30
E-post: goteborg@savehyr.se

Peter Hultstrand

Peter Hultstrand

Depåchef

Telefon: 0708-535034
E-post: peter@savehyr.se

Daniel Braw

Daniel Braw

Projektledare / Säljare

Telefon: 0708-535033
E-post: daniel.braw@savehyr.se

Malmö

Öppettider:
mån-fre: 07:00-16:00

Åvägen 2
232 91 Arlöv

Telefon: 040-631 48 00
E-post: malmo@savehyr.se

Oliver Widding Persson

Oliver Widding Persson

VD

Telefon: 0708–535001
E-post: oliver@savehyr.se

Ingela Asknor

Ingela Asknor

Säljare

Telefon: 0708-535005
E-post: ingela@savehyr.se

Jeanette Svensson

Jeanette Svensson

Ekonomi

Telefon: 0736-800832
E-post: jeanette@savehyr.se

Sölvesborg

Öppettider:

mån-fre: 06:30-16:30

Skorpvägen 3

294 36 Sölvesborg

Telefon: 0456-444820

E-post: solvesborg@savehyr.se

Christer Nilsson

Christer Nilsson

Depåchef

Telefon: 0708 – 53 50 20
E-post: christer@savehyr.se

Andreas Andersson

Andreas Andersson

Projektledare / Säljare

Telefon: 0708 – 53 50 22
E-post: andreas@savehyr.se

Göteborg

Öppettider:
mån-fre: 07:00-16:00

Aröds Industriväg 2
422 43 Hisings Backa

Telefon: 031-761 48 30
E-post: goteborg@savehyr.se

Malmö

Öppettider:
mån-fre: 07:00-16:00

Åvägen 2
232 61 Arlöv

Telefon: 040-631 48 00
E-post: malmo@savehyr.se

Sölvesborg

Öppettider:
mån-fre: 06:30-16:30

Skorpvägen 3
294 39 Sölvesborg

Telefon: 0456-44 48 20
E-post: solvesborg@savehyr.se

Vi är anslutna till ID06 - Obligatorisk ID- och närvaroredovisning. Genom föranmälan, obligatorisk legitimationsplikt och närvaroredovisning försvåras för obehöriga att vistas på byggarbetsplatsen. Syftet med ID06 är framför allt att försvåra ekonomisk brottslighet samt att stärka den sunda konkurrensen.